Horaris

SALA RAVAL

17:00 – 23:00

Atzar

 

SALA TEATRE

18:00

SKY H1

19:00

Steve Hauschildt (AV)

20:05

Manta

21:05

MNLTH + Prisma

22:10

Machine Woman

23:15

Telefon Tel Aviv (AV)

00:30

Clip (AV)

ONAC CLUB (Post-party)*

01:00

Bataille

02:00

Airaboi

03:00

Luca Lozano

 

*Lapsus Disco Bus

Servei de transport a la Post-party totalment gratuït per als assistents. Només s’hi podrà accedir amb la polsera identificativa del festival i les places seran limitades. Si no vols quedar-te fora, si us plau, persona’t al següent punt de recollida amb antelació sufcient: Ronda de Sant Antoni, 70.

Horaris de sortides: 01:15 / 01:45 / 02:15